C703 Kendinden Kazanlı Pnömatik Dikiş Açma Makinası
C703 Kendinden Kazanlı Pnömatik Dikiş Açma Makinası
-
Stok Kodu
C703
-
Kategori
Dikiş Açma ve Rötüş Ütü Tezgahları
Ürün Hakkında
- Pantolon yan dikiş açma için tasarlanmıştır
- Pnömatik pistonlu zincirli sistem sayesinde kullanım kolaylığı sunar
- Ürünün formuna mükemmel uyum sağlar.
- 24 saat aralıksız çalışma imkanı
- Otomatik su besleme pompası
- Üst tabla 1,5mm kalın delikli sac
- Basınç buhar göstergesi
- %100 emniyet sistemli basınç şarteli
- Buhar ve su tahliye vanası
- Isıtıcı göstergesi
- Su yok ikaz lambası
- Paslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı
- Tekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığı
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | - |
| Genişlik | - |
| Derinlik | - |
| Ağırlık | 0.00 kg |
|---|---|
| ELEKTRİK GÜCÜ | 220V & 380V |
| BUHAR ÜRETİMİ | 6,5 Kg/h |
| ÇALIŞMA BASINCI | 4 Bar |
| REZİSTANS GÜCÜ | 5 Kw |
| POMPA GÜCÜ | 0,55 Kw |
| VAKUM MOTORU | 0,55 Kw |
| TABLA ISITICISI | 1 Kw |
| VAKUM DEBİSİ | 2500 m³/h |
| TABLA ÖLÇÜLERİ | 116 x 40 x 24 cm |
| ÖLÇÜLERİ E.B.Y. | 45 x 145 x 95 cm. |
| AĞIRLIK | 66 Kg. |
Türkçe