C700 Pantolon Yan Dikiş Açma Ütü Paskalası
C700 Pantolon Yan Dikiş Açma Ütü Paskalası
-
Stok Kodu
C700
-
Kategori
Dikiş Açma ve Rötüş Ütü Tezgahları
Ürün Hakkında
- Pantolon yan dikiş açma için tasarlanmıştır
- Ürünün formuna mükemmel uyum sağlar.
- İstenildiği takdirde zincir ilavesi yapılabilir.
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | 43 cm |
| Genişlik | 170 cm |
| Derinlik | 99 cm |
| Ağırlık | 40.00 kg |
|---|---|
| Elektrik Gücü | 220V & 380V |
| Vakum Motoru | 0,55 Kw |
| Tabla Isıtıcısı | 1 Kw |
| Vakum Debisi | 2500 m³/h |
| Tabla Ölçüleri | 6,5 x 11,5 x 130 cm |
Türkçe