A303 30 Kw Merkezi Sistem Buhar Jenaratörü
A303 30 Kw Merkezi Sistem Buhar Jenaratörü
-
Stok Kodu
A303
-
Kategori
Merkezi Sistem Buhar Jeneratörleri
Ürün Hakkında
- Basınç buhar göstergesi
- % 100 Emniyet sistemli basınç şarteli
- 24 Saat aralıksız çalışma imkanı
- Otomatik su besleme pompası
- Arıza ve Tehlike siren ikaz lambası
- Su tahliye vanası
- Çift buhar tahliyesi
- Isıtıcı göstergesi
- Kademeli rezistans ayırıcı butonlar
- Tekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığı
- Paslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı
- 13 Ütü çalıştırma kapasitesindedir
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | - |
| Genişlik | - |
| Derinlik | - |
| Ağırlık | 0.00 kg |
|---|---|
| Elektrik Gücü | 380V |
| Tank Sac Kalınlığı | 5 mm |
| Buhar Üretimi | 39 Kg/h |
| Çalışma Basıncı | 4 Bar |
| Buhar Tank Litresi | 75,3 lt |
| Rezistans Gücü | 30 Kw |
| Pompa Gücü | 0,75 Kw |
Türkçe