A209 10 Litre Tekli Otomatik Buhar Kazanı
Ürün Hakkında
- 24 Saat aralıksız çalışma imkanı
- Otomatik su besleme pompası
- Basınç buhar göstergesi
- % 100 emniyet sistemli basınç şarteli
- Tekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığı
- Su yok ikaz lambası
- Su tahliye vanası
- Isıtıcı göstergesi
- Paslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı
- Bir ütü çalıştırma kapasitesindedir.
- Modelhane, Terzihane ve Ara ütü ihtiyaç durumlarında en ekonomik sonucu verir.
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | 47 cm |
| Genişlik | 50 cm |
| Derinlik | 97 cm |
| Ağırlık | 45.00 kg |
|---|---|
| Elektrik Gücü | 220V & 380V |
| Buhar Üretimi | 6,5 Kg/h |
| Çalışma Basıncı | 4 Bar |
| Rezistans Gücü | 5 Kw |
| Pompa Gücü | 0,55 Kw |
Türkçe