A207 5 Litre Pistoleli Buhar Kazanı
Ürün Hakkında
- Basınç buhar göstergesi
- % 100 Emniyet sistemli basınç şarteli
- Su yok ikaz lambası
- Su tahliye vanası
- Isıtıcı göstergesi
- Yerden tasarruf sağlayan ergonomik dizayn
- Paslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | 38 cm |
| Genişlik | 37 cm |
| Derinlik | 51 cm |
| Ağırlık | 19.00 kg |
|---|---|
| Elektrik Gücü | 220V & 380V |
| Ütüleme Süresi | 6,5 Saat |
| Buhar Üretimi | 5 Kg/h |
| Çalışma Basıncı | 3,2 Bar |
| Rezistans Gücü | 5 Kw |
Türkçe