A204 Tam Otomatik Dört Çıkışlı Buhar Kazanı
Ürün Hakkında
- 24 Saat aralıksız çalışma imkanı
- Otomatik su besleme pompası
- Basınç buhar göstergesi
- % 100 emniyet sistemli basınç şarteli
- Tekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığı
- Su yok ikaz lambası
- Su tahliye vanası
- Isıtıcı göstergesi
- Paslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı
- Dört ütü çalıştırma kapasitesindedir.
- Modelhane, son ütü ve ara ütüde güvenle kullanılır.
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | 55 cm |
| Genişlik | 56 cm |
| Derinlik | 102 cm |
| Ağırlık | 64.00 kg |
|---|---|
| Elektrik Gücü | 220V & 380V |
| Buhar Üretimi | 26 Kg/h |
| Çalışma Basıncı | 4 Bar |
| Rezistans Gücü | 15 Kw |
| Pompa Gücü | 0,55 Kw |
Türkçe