A202 Tam Otomatik İki Çıkışlı Buhar Kazanı
Ürün Hakkında
- 24 Saat aralıksız çalışma imkani
- Otomatik su besleme pompası
- Basınç buhar göstergesi
- % 100 emniyet sistemli basınç şarteli
- Tekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığı
- Su yok ikaz lambası
- Su tahliye vanası
- Isıtıcı göstergesi
- Paslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı
- İki ütü çalıştırma kapasitesindedir
- Modelhane, son ütü ve ara ütüde güvenle kullanılır
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | 51 cm |
| Genişlik | 51 cm |
| Derinlik | 99 cm |
| Ağırlık | 50.00 kg |
|---|---|
| Elektrik Gücü | 220V & 380V |
| Buhar Üretimi | 9.75 Kg/h |
| Çalışma Basıncı | 4 Bar |
| Rezistans Gücü | 7.5 Kw |
| Pompa Gücü | 0,55 Kw |
Türkçe