A200 10 Litre Tekli Manuel Buhar Kazanı
Ürün Hakkında
- 24 Saat aralıksız çalışma imkanı
- Basınç buhar göstergesi
- % 100 emniyet sistemli basınç şarteli
- Tekerlekli sistem sayesinde taşıma kolaylığı
- Su yok ikaz lambası
- Isıtıcı göstergesi
- Paslanma ve aşınmaya karşı özel HRP alaşımlı buhar tankı
|
Ölçüler
|
|
|---|---|
| Yükseklik | 41 cm |
| Genişlik | 42 cm |
| Derinlik | 98 cm |
| Ağırlık | 32.00 kg |
|---|---|
| Elektrik Gücü | 220V & 380V |
| Buhar Üretimi | 6,5 Kg/h |
| Çalışma Basıncı | 3,2 Bar |
| Rezistans Gücü | 5 Kw |
| Pompa Gücü | 0,37 Kw |
Türkçe